Mapa Serwisu
Nowe zasady obsługi mieszkańców w biurze administracji cmentarza

Nowe zasady obsługi mieszkańców w biurze administracji cmentarza

2020-04-28

W związku z poluzowaniem dotychczasowych rygorów, wprowadzonych dla ochrony ludności przed koronawirusem, od dnia 29 kwietnia 2020 roku wprowadzamy nowe zasady obsługi mieszkańców w biurze administracji cmentarza.

  1. Przyjmowani będą wszyscy, nie tylko osoby załatwiające sprawy związane z pogrzebem.
  2. Do biura może wejść tylko jedna osoba, z kompletem dokumentów z zachowaniem ogólnych zasad ochrony.
  3. Opłaty będą przyjmowane w formie przelewów, kartą płatniczą, w uzasadnionych przypadkach gotówką. Preferujemy jednak opłaty bezgotówkowe. O wysokości opłat (np. za przedłużenie ważności grobu, za wydanie zezwolenia na budowę pomnika oraz pozostałe), jak prawidłowo wypełnić przelew, jaka ma być jego treść, możecie Państwo uzyskać informację poprzez e-mail cmentarz@pukciechanow.pl lub od naszych pracowników pod nr telefonów 728 995 677 oraz 604 406 031.
  4. Zezwalamy firmom, które świadczą usługi kamieniarskie na terenie cmentarza na prowadzenie prac. Zachowane muszą być jednak rygory powszechnie obowiązujące.
  5. Druk wniosku na pozwolenie na budowę pomnika oraz opis w jaki sposób go wypełnić do pobrania tutaj. Prosimy o wypełnienie wniosku w domu i przesłanie go na adres poczty elektronicznej cmentarz@pukciechanow.pl lub dostarczenie do biura cmentarza.
Powrót

PUK Sp. z o.o. w Ciechanowie

Wszystkie prawa zastrzeżone @ 2022
Deklaracja Dostępności
Polityka
Prywatności

Nr Certyfikatu 21451


ISO 9001
ISO 14001
Projekt i wykonanie:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Prosimy o zapoznanie się z Polityką Prywatności, zgodnie z którą przetwarzamy Państwa dane osobowe. X